SÜREKLİ EĞİTİM
Değerli aile hekimleri, 
son yıllarda aile hekimligi alanında Ülkemizdeki en kaliteli ve kapsamlı kongrelerden birisi olan Antahed Kongrelerinin ; Yüksek maliyetler, sponsor olmaksızın katılımın zorluğu, lokalizasyon,  Ahekon'a katılımı firma nedenli azaltması  gerekçeleri ile sonlandırılmasi kararı alınmıştır. 
Bu yıl ve bundan sonra 3 ya da 4 aylık periyotlar halinde birinci basamakta sık karşılaşılan hastalıklar ve  konu başlıklarında Sempozyumlar yapılmasına karar verilmiştir. 
Aynı zamanda her ay Ilçelerimizde gerçekleştirilecek Ilçe buluşmaları kapsamında; kahvaltı organizasyonu, bilimsel toplantı ve sosyal etkinlikler planlanmaktadır. 
Sempozyumlar, aidat borcu olmayan üyelerimiz için ücretsiz, diğer aile hekimleri için sembolik düzeyde ücretli , etkinlikler ise tüm aile hekimlerine açık olacaktır. 
Antahed , Antalya'daki aile hekimlerinin kendilerini özel hissedeceği, gücünü üyelerinden alan bir dernek olarak birçok alanda Ilkleri gerçekleştirecek ve birlik ruhunu yakalamış örnek bir Sivil Toplum kuruluşu olmaya devam edecektir.
 Allerji, Dermatoloji Sempozyumumuza katılımlarınızı bekliyoruz. 
Saygılarımızla. 
Antahed Yönetim Kurulu