RADYO SAĞLIKTAELELE AÇILDI.
Sağlıkta birlik girişimi niteliğinde bir portal hizmete giriyor. RADYO SAĞLIKTA ELELE portalının kurucusu dr. Zafer Kalaycıoğlu 'nun mesajı şöyle:Değerli arkadaşlarım , meslektaşlarım , radyomuzu kurduk , bayramdan sonra gerçek programlara başlayacağız. Şimdilik sadece müzik var.
Bayramdan sonra sağlıkta şiddet olayları (umarız hiç olmaz) , çalışma alanında yaşanan sorunlar , yasal düzenlemeler , hekim iş ilanlarıprogramları ve ayrıca eğlence programlarımız olacak. Sağlık alenındaki sivil toplum örgütleri yöneticileri , TTB yönetimi , gerekirse sağlık bakanlığı yöneticileri ile söyleşiler hedefler arasında.
Sizlerin bu konudaki fikirleri bu akışta birincil etken olacak tabiikide.
Bende DJ lik yaparım diyen arkadaşlar olursa bana ulaşabilir. Gereken teknik destek konusunda yardımcı olurum.
Radyomuzun facebook , instagram ve tweter adresleri mevcut olup bunları zaten paylaşacağım.
Hep birlikte güzel şeyler yapacağımıza tam olut , sizlerden katkılarınızı ( ki bunlar öneri olabileceği gibi eleştiriler de olabilir) bekliyorum. Zira birlikte verilen kararlar her zaman daha doğrudur diye düşünüyorum.
Bu iletiyi üyesi olduğum tüm sağlık çalışanlarına ait gruplarda paylaşacağım , ancak mutlaka üye olmadıklarımda vardır. Duyurabilmek adına bu iletinin iletilmediği gruplar varsa ve o gruplara üye olan arkadaşlarımız varsa lütfen oralarda da paylaşalım.
Sevgi , saygı ve selamlarımla , iyi akşamlar.